zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na sprzedaż

sortuj
Stargard
DOM na SPRZEDAŻ - 435 000 zł
Pow. całkowita: 159 m2
Przystępujemy do realizacji domu jednorodzinnego, wolnostojącego na działce o pow. 911m2. Dojazd do działki od głównej ulicy (w 2020 roku ulica przejdzie całkowity remont), wewnętrzną drogą w sąsiedztwie czterech podobnych inwestycji. Teren w dużej mierze zagospodarowany, wiele nasadzeń, dużych drzew i krzewów. Bardzo dobre ustawienie domu względem stron świata. Salon skierowany na stronę południową i zachodnią. Wejście od strony północnej. Istnieje możliwość od strony południowej na dachu zamontowania paneli fotowoltaicznych i przystosowania domu do wykorzystywania energii odnawialnej. Projekt "MARINA" jest znakomitą propozycją dla rodzin 4-5-osobowych, poszukujących jednorodzinnego domu z czterema sypialniami na poddaszu. Bryła budynku jest prosta, a dach nieskomplikowany. Białe ściany zestawione zostały z ciepłą, drewnianą stolarką i jasną okładziną klinkierową. Parter domu podzielony jest na dwie strefy. Część gospodarcza, obejmująca jednostanowiskowy garaż oraz kotłownię, dostępny jest bezpośrednio z wiatrołapu. Część dzienna obejmuje duży salon połączony z jadalnią i kuchnią, spiżarnię oraz łazienkę. Na poddaszu umieszczone zostały cztery sypialnie (w tym jedna z wydzielonym miejscem na garderobę) oraz duża łazienka. Projekt dostępny jest w wersji z garażem dwustanowiskowym - Marina II oraz w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej, z trzema pokojami na poddaszu - Marina Mała (garaż jednostanowiskowy) i Marina Mała II (garaż dwustanowiskowy). Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt.
Stargard
DOM na SPRZEDAŻ - 453 000 zł
Pow. całkowita: 159 m2
Liczba pokoi: 4
Przystępujemy do realizacji domu jednorodzinnego, wolnostojącego na działce o pow. 911m2. Dojazd do działki od głównej ulicy (w 2020 roku ulica przejdzie całkowity remont), wewnętrzną drogą w sąsiedztwie czterech podobnych inwestycji. Teren w dużej mierze zagospodarowany, wiele nasadzeń, dużych drzew i krzewów. Bardzo dobre ustawienie domu względem stron świata. Salon skierowany na stronę południową i zachodnią. Wejście od strony północnej. Istnieje możliwość od strony południowej na dachu zamontowania paneli fotowoltaicznych i przystosowania domu do wykorzystywania energii odnawialnej. Projekt Marina jest znakomitą propozycją dla rodzin 4-5-osobowych, poszukujących jednorodzinnego domu z czterema sypialniami na poddaszu. Bryła budynku jest prosta, a dach nieskomplikowany. Białe ściany zestawione zostały z ciepłą, drewnianą stolarką i jasną okładziną klinkierową. Parter domu podzielony jest na dwie strefy. Część gospodarcza, obejmująca jednostanowiskowy garaż oraz kotłownię, dostępny jest bezpośrednio z wiatrołapu. Część dzienna obejmuje duży salon połączony z jadalnią i kuchnią, spiżarnię oraz łazienkę. Na poddaszu umieszczone zostały cztery sypialnie (w tym jedna z wydzielonym miejscem na garderobę) oraz duża łazienka. Projekt dostępny jest w wersji z garażem dwustanowiskowym - Marina II oraz w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej, z trzema pokojami na poddaszu - Marina Mała (garaż jednostanowiskowy) i Marina Mała II (garaż dwustanowiskowy). Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt.
Morzyczyn, Miedwie - Przystań
DOM na SPRZEDAŻ - 399 000 zł
Pow. całkowita: 85 m2
Nowe osiedle nowoczesnych energooszczędnych domów - "Miedwie - Przystań" Firma Domy Ekologiczne rozpoczęła budowę nowego kameralnego osiedla domów w Morzyczynie w pobliżu promenady pomiędzy ulicą Sosnową a Oświaty. Projekt osiedla przewiduje budowę 10 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130m2 z garażami oraz jednego domu wolnostojącego o powierzchni około 85 m2. Lokalizacja osiedla, to doskonałe połączenie atmosfery spokojnej letniskowej miejscowości z bardzo dobrym, bezpośrednim dojazdem do Stargardu ok. 10km i Szczecina ok. 25km. W pobliżu znajdziecie Państwo możliwość korzystania z uroków jeziora Miedwie, terenów rekreacyjno-sportowych znajdujących się przy promenadzie, tras i szlaków rowerowych oraz pobliskich lasów. W sąsiedztwie znajduje się nowocześnie wyposażona świetlica z boiskiem sportowym, placem zabaw dla dzieci i miejscem do odpoczynku i rekreacji. W miejscowości znajdują się sklepy, przedszkole, restauracje, przystań żeglarska. Projekty naszych domów zostały zaprojektowane wg najnowszych standardów. Ich wyposażenie i możliwość indywidualnego kształtowania przestrzeni może zadowolić każdego nabywcę. Budowa naszego osiedla podzielone jest na 3 etapy. Pierwszy etap - budowa domu wolnostojącego na działce o powierzchni 347m2 Drugi etap - budowa domu w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni - 270m2 i 250 m2 Trzeci etap - budowa domów czterech domów w zabudowie bliźniaczej. Nasze domy wyposażamy w nowoczesne ciepłe okna z żaluzjami sterowanymi za pomocą pilota, inteligentny systemem kontroli dostępu i monitoringu, nowoczesny i energooszczędny system ogrzewania gazowego za pomocą pieca kondensacyjnego. Jest możliwość zamontowania systemów fotowoltaicznych. Zapraszamy do Morzyczyna. Nabywcom deklarujemy pomoc w uzyskaniu dogodnego kredytu budowlanego.