Zielony Stargard - Nowe domy - Indywidualne rozwiązania

dane inwestycji

,

inwestycję obsługuje

szczegóły inwestycji

zalety inwestycji

najbliższa okolica

Lista ofert...

FILTRUJ

brak ofert w wybranej inwestycji

Nowe domy jednorodzinne lub w zabudowie bliźniaczej

Osiedle Zielony Stargard – indywidualne rozwiązania

Tuż przy ulicy Niepodległości w sąsiedztwie niskiej zabudowy osiedla pyrzyckiego powstaje kameralne osiedle domów na sprzedaż, Zielony Stargard.

Deweloper, firma DOM PL ze Stargardu, rozpoczął budowę tej inwestycji jesienią 2016 r. W ciągu najbliższych 3 lat powstaną tu nowoczesne i energooszczędne domy dla 56 rodzin. Pierwsi mieszkańcy osiedla Zielony Stargard będą mogli wprowadzić się już latem 2017 roku.

Dom w cenie mieszkania

"Dom w cenie mieszkania". Niewielkie metraże (80-140 m2) oraz atrakcyjne ceny domów umożliwią kupującym skorzystanie z rządowego programu dopłat "Mieszkanie Dla Młodych". U nas możesz kupić komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem, własnym garażem, wybrać projekt, ustalić indywidualny standard wykończenia.

Dogodny dojazd do centrum Stargardu i Szczecina

Osiedle Zielony Stargard zlokalizowane jest w jednej z najspokojniejszych i najszybciej rozwijających się dzielnic Stargardu – Osiedle Pyrzyckie. To nie tylko wspaniałe miejsce do życia i do mieszkania, ale również wygodny punkt komunikacyjny z centrum miasta. Można stąd łatwo i szybko dojechać do centrum Stargardu komunikacją miejską czy własnym samochodem. Natomiast, w niedalekiej odległości od osiedla Zielony Stargard znajduje się wjazd na obwodnicę Stargardu. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne i sportowe, przedszkole, szkoła, sklepy.

Energooszczędność

Wszystkie domy na osiedlu Zielony Stargard zaprojektowane zostały z myślą o maksymalnej energooszczędności i funkcjonalności. Dzięki użyciu najnowszych technologii budowlanych takich jak wentylacja za pomocą rekuperatora czy energooszczędne okna, domy będą przyjazne środowisku oraz tanie w eksploatacji. Wszystkie ściany, stropy, fundamenty i dach zostały kilkukrotnie lepiej docieplone ponad standard, co pozwoli zaoszczędzić jego przyszłym mieszkańcom na ogrzewaniu zimą oraz klimatyzacji latem.

Projekty

Nasz projekt budowy osiedla Zielony Stargard umożliwia Państwu wybór odpowiedniego miejsca, projektu domu, indywidualnej kolorystyki, indywidualnego standardu wykończenia domu.

Przygotowaliśmy dla Państwa następujące projekty domów:

- dom parterowy SEZAM - 78 m2 lub 102 m2

- dom parterowy z poddaszem – Z 101- 96 m2

- dom parterowy – Z 241- 92 m2

- dom parterowy z garażem – Z 241GP – 116m2

- dom w zabudowie bliźniaczej – FASANO – 142 m2

 

Zapraszamy na teren inwestycji lub do naszego biura – celem przedstawienia wszystkich szczegółów związanych z naszą inwestycją – Zielony Stargard.