Osiedle Parkowe w Stargardzie

dane inwestycji

,

inwestycję obsługuje

szczegóły inwestycji

zalety inwestycji

najbliższa okolica

Lista ofert...

FILTRUJ

brak ofert w wybranej inwestycji

Osiedle Parkowe w Stargardzie. Nowe kameralne osiedle mieszkaniowe.

NOWE MIESZKANIE "OSIEDLE PARKOWE"
Oferta deweloperska.

 

 

 

"Osiedle Parkowe" to nowo budowane mieszkania przez stargardzkiego inwestora firmę EKO III z ponad 25-letnim doświadczeniem wykonawcy - dewelopera na rynku budowlanym w Stargardzie i terenie województwa zachodniopomorskiego.

Przedsiębiorstwo EKO III to sprawdzony rzetelny deweloper i wykonawca budowlany.

"Osiedle Parkowe" zlokalizowane jest przy ulicy Gdyńskiej w Stargardzie na "dawnym terenie Technikum Rolniczego".

Na tym terenie powstaje nowy kompleks mieszkalny, który będzie się składał z 4 funkcjonalnych i ciepłych 3 kondygnacyjnych budynków położonych w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni, a zarazem blisko centrum miasta - co z pewnością jest dodatkowym atutem.

Na terenie "Osiedla Parkowego" prowadzimy również inną inwestycję budowy 8 domów o powierzchni 107m2 w zabudowie bliźniaczej. Obok "Osiedla Parkowego" planowana jest modernizacja dawnej szkoły, – jako centrum rekreacji i sportu.

Oferujemy Państwu możliwość zakupu mieszkań jedno dwu i trzy pokojowych o powierzchni od 37m2 do 60m2. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony oraz pomieszczenie gospodarcze w piwnicy.

Dla mieszkańców przewidziano dużą ilość miejsc postojowych oraz w bardzo atrakcyjnej cenie garaże dla samochodu.

Jest to również oferta dla osób zainteresowanych zakupem mieszkań – pod wynajem. W nowoczesnych, innowacyjnych, znakomicie wkomponowanych w otoczenie budynkach znajdujemy funkcjonalne mieszkania, które zaskoczą i zadowolą każdego. Dookoła zieleń, niska zabudowa - czyli najpiękniejszy Stargard ze wszystkimi swoimi walorami. Przejrzysty układ osiedla z terenem zielonym pośród budynków, zaaranżowanym placem zabaw, z pewnością tworzyć będzie jego niepowtarzalny klimat. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne z Centrum miasta, Szczecinem, Goleniowem i innymi miejscowościami. W pobliżu:

- przystanek autobusowy

- przedszkola

- szkoła

- ośrodek zdrowia

- sklepy

Oferta spełnia warunki kredytu MDM.